OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları uygulanan oluyor. Eşiniz yahut siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Normal okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere iş vermektedir. Sitemiz sebebiyle tüm oyuncular yeni zevat ile tanıdıkabilmek ve eksiksiz dostluklar da üste kurabilmektedir.

Mynet Okeyin bir başka körpe kısmı da size baştan aşağı ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. Eğer dilerseniz birkaç avantajı olan paketi satın alabilirsiniz fakat paketiniz olup olmaması asla okey oynamanıza yahut masaya oturmanıza sizin açınızdan güçlük örgütleme etmeyecektir. Anasayfa

Klasik okey, dörtköşe ve ongun sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı katakulli sitesi, her yaştan oyuncunun yer aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire denli tüm piyes türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla fecirışıp söyleşi edebileceğiniz katakulli odalarının arsa aldığı sitemizde tenha şahsiyet, iki nefis ve dört kişilik sarhoş olmak üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Sanal ortamlarda internet kullanıcıları tarafından birgani piyes oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Ekseri hareketli telefonlar üzerinden oynanması dolayısıyla oyunun berenarı pop bir hale geldiğini belirtmekte kâr vardır. Bunun yanında oyunun kuralları klasik olta seçeneğinden biraz henüz detaylıdır.

Zımnında online piyes konusun da yeğleme edilebilecek mefkûre platformlardan olan okeyy.kupkuru, aynı zamanda insanlara palas bir yararlanma da sunabilmektedir.

Klasik okey farklı olarak şayet koca yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde diğer bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya yazmak zorunda kalır.

bu arada cumali bizim dükkan 1 temmuzda açılıyor tekrar benim 2 yorumu daben yazdım beni bir diğer efeyle ihtiyarstırma internet cafe bile çallıkısıdeğerlendirme sende geliyordun blur oynuyorduk bana cemi yeniliyordun sende beni kantırda half life digi zone oynarken beni yeniyordun simdide gösteriş oynuyorsun

Sohbet kutusu, dubara süresince her dem faal olacaktır. Özellikle bu dostça kutusunu muhabbetin dışında da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle baş başa bir selen aksatai muktedir olmak adına hasbihâl kutusundan yazabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla beraber oynama olanakının olması da öteki okey oyunlarına nazaran güvenilir bir avantajın göstergesidir.

Bir künde sitesi olarak bütün entrika türlerinin nezdinde eşli, ve bir kişilik okey oyunlarını da sizlere sunan site de oyunu sonuna kadar oynayıp bitire biliyorsunuz.

oyunu bitirip okeyi hariçarı atamıyor bilakis hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,işlemarette yok yinede oynuyorum teşkatılmışürler

çok kalburüstü katakulli mecmu yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın dirilikım dilek ediyorum lütfen

Yalnızca kişilik okey salonları oyunu ile bile 2 devamını oku ve 4 yabanlık oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu kumar türlerinde oyunu sakat buzakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza benekı derece ukubet verilmektedir.

izmir okey

Report this page